Yogaya 2008 yılında fitness yaparken aynı salondaki yoga derslerine katılmamla başladım .. Bedenimden başlayarak zihnime ve ruhuma etkileri olan yoga, zaman içinde tutkum oldu. Daha sonra uygulamamı ve spiritüel çalışmalarımı geliştirip yoga alanında daha fazla derinleşmek istediğime karar verdim. Yurt içinde ve yurt dışında eğitimlere katılmaya devam etme fırsatım oldu.Halen spiritüel yolculuğumu farklı alanlarla birlikte devam ettiriyorum. Aynı zamanda şamanik eğitimler ve aile dizimleri eğitimlerine katılıyorum. Çalışmalarımız arasında Fit Flow Yoga Hocalık eğitimleri , özel ve grup dersleri, mentorlük eğitimleri, yoga workshopları yer almaktadır.. . Çeşitli yoga çalışmalarımız Formsante, Pozitif ,Pegasus Airlines dergilerinde yayınlandı. Fitflowyoga’nın mottosu vinyasa/flow tarzında güçlü akışlarla herkese hitap edip, herkese yoganın şifasını göstermek.

Katıldığım Eğitimlerden Bazıları:

Temel Seviye Hatha Yoga Hocalık eğitimi.( Yoga Alliance )
İleri seviye Hocalık Eğitimi.( Yoga Alliance )
Godfrey Dewerux(2011) –Asanalar- Workshop
David Farmar –Power Yoga-Workshop
Tri Yoga (2011 )-London –Vinyasa workshops
Godfrey Devereux (2011) Meditasyon –workshop
2011 Nicole Ohme –Vinyasa –workshop
Bryan Kest –Power Yoga Workshop 2012
Hatha Yoga -Tara Judelle – 2012 –workshop-
Svagito Liebermeister -Travmaları Şifalandırmak –
Dylan Warner (İleri Seviye Kol Dengeleri Workshop’u) 2015 İstanbul
Hindistan Rishikesh Vinyasa Yoga School -2017 (Alliance)
Svagito Liebermeister- Aile Dizimi Eğitimleri-2019
Yin Yoga Approach- Paul Grilley -2020

Yoga kelime anlamıyla- birleşme/birleştirme- anlamına gelir. Bizler asanaları ve diğer birtakım teknikleri kullanarak kendimizle ve evrenle uyum içinde olmayı öğreniyoruz. Her birimiz evrenin bir parçasıyız ..Bunu hatırlarken yoga bedenlerimizi tekrardan hatırlamamızı ve evrenle bir uyum içinde olmamızı sağlıyor. Yoga yaparken aynı zamanda nefes teknikleri ve meditasyon uygulamalarıyla daha derine giden paternlerde çalışıyoruz. Aynı zamanda esneyen ve güçlenen fiziksel beden asanalar sayesinde psikolojik sağlığımızı da olumlu yönde etkiliyor.Sana bu kısımda Devam eden ve planlanan etkinlikleri öneriyoruz.. Bu yolculuğu önemse, çünkü kendine doğru yaptığın bir yolculuk bu , paha biçilemez..

Öz eleştiriden öz şefkate doğru..

Kendinle dost olmak, zor durumda olduğunda kendine de bir el uzatarak o zor belki imkansız durumun içinden çıkabilmek için destek olacak yine sensin.Sürekli kendini eleştiren tarafı duy ve kendini önce olduğun halinle sevmeyi öğren.. Buraya senin için bir öz şefkat çalışması bırakıyorum.. Bunu mutlaka uygula..

FitFlowYoga

Sana Özel hazırladığım ücretsiz eğitimlere katılmak için şimdi bu yolculuğa başla...