fitflowyoga

Kendini Cesaret Ve Sevgiyle Kucakla..

Yoga kendine doğru yaptığın içsel bir yolculuk...

FİTFLOWYOGA HAKKINDA

Fitflowyoga stilinde ilk adım olarak fiziksel kosha dediğimiz en bedenimizdeki dış katmanla çalışıyoruz. Bu kısımda asana dediğimiz belli hiza prensipleri olan pozları nefesin önderliğiyle güçlü ama her seviyeye göre tasarlanan akışlara uyguluyoruz.
Katılımcılar doğru nefes almayı öğrenmeye başlamakla birlikte asanaların aracılığıyla nefesi disipline ederken bedenlerini de asanalarla birlikte aslında bir disiplin altına sokuyorlar…
Uygulayıcı fitflowyogayı düzenli pratik ettikçe güçlenen ve esnekliği artan bedenleri daha zor (ileri) seviye pozlara daha eforsuzca girmeye başlar…
Fitflowyogada amaç kişinin fisiksel koshası üzerinde çalışıp daha derin katmanlardaki psikolojik/spiritüel katmanlara ilerlemektedir.Bedeni ve zihni meditasyona hazırlamaktır.

Fitflowyoga; Adanmışlık ve Sevgi ile harmanladığımız bir yoga tarzından fazlası..

fitflowyoga

Dersler meditasyon , nefes egzersizleri ve katılımcıların seviyelerine göre flow stilinde asana dizilimleri içerir….
Fitflowyoga ile tanıştığınızda kendinize güveniniz gelecek, yoganın sadece asadan daha fazlası olduğuna tanık olacaksınız..
Eğer aradığınız asana dışında meditasyon ve nefes egzersizlerinin de içinde olduğu yogaya bütünsel anlamda yaklaşan batı tarzında bir stilse doğru adrestesiniz..
Fitflowyoga sizi kendinizle ilgili içsel bir yolculuğa davet ediyor…

Başlangıçtan İleri Seviyeye kendinizi başka bir seviyeye taşıyacaksınız.
Hem ruhsal hem fiziksel..

FİTFLOWYOGA NELER İÇERİYOR?

Butik derslerde bire birdeki gibi yoğun ve kaliteli bir eğitimden yanayım…
Online Eğitimler de yeni seçeneğimiz ve emin olunki stüdyo eğitimleri kadar etkili…
Fitflow daki akışları, yaratım mantığını , heyecanını paylaştığım bir erğitim var; Sekanslama Sanatı
SORU&CEVAP

Daha Önce Hiç Yoga Yapmayanlar da fitflowyoga yapabilir mi?

Fitflowyoga başlangıçtan ileri seviyeye kadar dizayn edilmiştir.Eğer katıldığınız dersin seviyesi herkese uygunsa ilk dersiniz de olsa hoca sizi yönlendirir..

Fitflowyoga 'da Ters Duruşları Öğrenebiliyor muyuz?

Fitflowyoga dinamik ve güçlendirici akışlar içerir. Düzenli fitflowyoga yaparsanız ters duruşlar gibi güç ve esneklik gerektiren duruşları uygulamayı öğrenebilirsiniz.

Yogaya yeni başlayanlar için tavsiyeniz nedir?

Yoga bir yolculuktur. Eğer yeni başladıysanız yoganın yararlarını görebilmeniz için düzenli bir şekilde pratik etmeniz gerekir.

Özel bir sağlık problemi olanlar da fitflowyoga yapabilir mi?

Fitflowyogayı herkes yapabilir. Özel bir sağlık durumunuz var ise, skolyoz, fıtık, menisküs, hamilelik etc. bunu derslere katılmadan önce belirtmeniz gerekir.

Fitflowyoga 'ya başlamak için hangi metaryallere ihtiyaç var?

Yoga en sade disiplinlerden biridir. Yoga derslerimize başlamadan evve kaydırmayan bir yoga matı, iki blok ve bir yoga kemeri yeterlidir. Ayrıca rahat hareket etmek için temiz ve pamuklu kıyafetler giymenizi tavsiye ederim.

Fitflowyoga Eğitimlerinin diğerlerinden farkı nedir?

Herkese özenle yaklaştığım , bire bir ilgilendiğim mentörlük sürecini de kapsar. Ayrıca ücretsiz staj dersleri ile katılımcılar eğitimleri esnasında deneyim kazanmaya başlar..İngilizce&Türkçe ders verme seçenekleriyle..

Yoga Anatomi de hiza ve iskelet sistemleri prensipleri detayları olarak aktarılır..

Fitflowyoga sadece bir asana değil bir yaşam stili vaad eder..

Şimdi Bu Yolculuğa FitFlowYoga İle Başla…

Yoga Yolculuğuma 2008 ‘de başladım. Yıllardır zaman içinde aldığım eğitimler ve özellikle şamanik çalışmalarımla her yıl biraz daha başka bir şeye dönüştü..Şimdi güçlenmenin ve esnekliğin fiziksel tarafı ile birlikte daha içsel tarafına da bakıyorum.. Güç ve esneklik zihinsel sınırların ötesinde bir yer.
09.04.2024
Fitflowyoga Teacher Training in TULUM
2023 Programs: 1th-13th November 1-13th December 2024 Programs 3-15th January 1-13th February 1-13th March 1-13th April 1-13th May 1-13th June 1-13th July 1-13th August 1-13th September 1-13th October 1-13th December Dive deep and completely immerse yourself into the study of yoga with our 13 day teaching training program. Program

Sana Özel hazırladığım ücretsiz eğitimlere katılmak için şimdi bu yolculuğa başla...