En İyi Yoga Matı

Bu gönderiyi paylaş

Doğru yoga matını seçmek, dondurmanın doğru aromasını seçmek gibi görünebilir – gerçekten kötü bir seçenek var mı? Ama sonra size hiçbir kavrama sağlamayan ve ders sırasında her yerde kaymanıza neden olan bir mat alırsınız ve bu matların beklediğiniz gibi olmadığınız fark edersiniz.

Sizin için en iyi yoga matını seçmek, hiç bir yoginin  hafife alması gereken bir karar değildir. Sonuçta, paranıza mal olmanın yanı sıra, pratiğinizi gerçekten değiştirebilir. Ama mükemmel seçimi nasıl yaparsınız?Piyasada  ÇOK farklı tür varken!

Bazıları kalın, bazıları ince; bazıları süper kavrayıcıdır ve diğerleri pürüzsüzdür. Güzel bir paspas veya süper dayanıklı görünen bir mat seçmeniz daha mı iyi? Ve daha pahalı olanlar aslında fiyat etiketine değer mi? Akışınız sırasında neyin en iyi hissettiğini bilmek için piyasadaki hepsini  test edemezsiniz – ama neyse ki, sayısız matı test eden harika bir grup insan var: yoga eğitmenleri!

 

Fitflowyoga olarak sizler için seçtiğimiz matlar:

En Uygun  Bütçe: Gaiam Premium

En İyi Kavrayan: Jade Harmony Yoga Matı

En İyi Yastıklamalı: Manduka Pro Mat

En İyi Teknoloji: Liforme Yoga Mat

Vinyasa İçin En İyi Mat: Gaiam Sol Yoga Mat

En İyi Desen: La Vie Boheme Botanik Yoga Minderi

Seyahat İçin En İyisi: Manduka eKO SuperLite Travel Yoga ve

Pilates Mat Sıcak Yoga İçin En İyisi: YogaZeal Yoga Matı

En İyi Çift Amaçlı: Kulae Elite Hybrid Mat En İyi Doğal Kauçuk Paspas –  Lululemon Ters Çevrilebilir Mat

Keşfedilecek Daha Fazlası

Sandalye Yogası

Merhaba bu yazıda sizleri sandalye üzerinde yoga yapmaya davet ediyoruz.. Yoga yapmamak için bahaneler olmasın.. İhtiyacınız olan tüm malzeme bir adet sandalye.. Hazırsanız başlayalım! Başlamadan

Devamını Oku »

Şimdi Bu Yolculuğa FitFlowYoga İle Başla…

Sadece üyelere özel Online Eğitim’e başla.. Etkinlikler  , eğitimler, özel fırsatlardan ilk senin haberin olsun..

09.04.2024
Fitflowyoga Teacher Training in TULUM
2023 Programs: 1th-13th November 1-13th December 2024 Programs 3-15th January 1-13th February 1-13th March 1-13th April 1-13th May 1-13th June 1-13th July 1-13th August 1-13th September 1-13th October 1-13th December Dive deep and completely immerse yourself into the study of yoga with our 13 day teaching training program. Program

Sana Özel hazırladığım ücretsiz eğitimlere katılmak için şimdi bu yolculuğa başla...